Bitdefender Internet Security po raz kolejny z odznaczeniem TOP PRODUCT

Bitdefender Internet Security TOP PRODUCT

Niezależne laboratorium AV-Test , specjalizujące się w przeprowadzaniu badań na oprogramowaniu antywirusowym, po raz kolejny przeprowadziło testy na najpopularniejszych rozwiązaniach.

 

W rankingu znalazło się 18 programów antywirusowych, w tym Bitdefender Internet Security 2018.

 

AV-Test jest renomowanym laboratorium, oceniającym produkty pojawiające się na rynku, ze szczególnym zwróceniem uwagi na ochronę, wydajność i użyteczność. Każdy antywirus jest poddawany dokładnym testom, wymieniając jego zalety i mankamenty. Wyniki przygotowane przez Av-Test, pomagają użytkownikom wybrać jak najlepszy program, który służy ochronie ważnych dla klienta informacji.

Badania Av-Test są szczególnie cenione przez klientów, którzy zapoznając się z wynikami mają pewność, że wybiorą produkt który spełni ich wszelkie oczekiwania.

 

W sierpniowych badaniach Bitdefender Internet Security 2018 (21.0 i 22.0) zdobył 17,5/18 punktów, podobnie jak w poprzednich, czerwcowych testach.

 

W badaniach pod kątem ochrony przed atakami typu 0-day, biorąc pod uwagę zagrożenia internetowe oraz wykrywanie rozpowszechnionego złośliwego oprogramowania, pojawiającego się w ciągu ostatnich 4 tygodni, Bitdefender uzyskał maksymalną ilość punktów 6/6.

 

Co bardzo ważne – program nie spowalnia pracy komputera, stąd też otrzymał maksymalną (6/6) ilość punktów za wydajność. W niemniej ważnej kategorii, jaką jest użyteczność, Bitdefender zdobył  5,5/6 punktów.

Bitdefender Internet Security TOP PRODUCT

 

Jest to cenna informacja dla klienta, który decydując się na zakup produktu Bitdefender będzie miał pewność, że wybrał produkt, który w pełni zabezpieczy jego dane przed atakami szkodliwego oprogramowania.

 

 

 

Rób swoje, jesteś chroniony.

 

Informację można dowolnie wykorzystać podając markę Bitdefender jako źródło.

Marken Systemy Antywirusowe – oficjalny przedstawiciel marki Bitdefender w Polsce.

 

 

Źródło: https://www.av-test.org/en/antivirus/home-windows/windows-7/august-2017/bitdefender-internet-security-21.0–22.0-173191/

Comments

comments

Pin It