Bitdefender GravityZone Elite Security już dostępny w wersji on-premise

Bitdefender GravityZone Elite Security on-premise

Od października 2017 roku rozwiązanie Bitdefender Elite Security dostępne jest także w wersji on-premise. To ważna wiadomość dla przedsiębiorstw, które chcą chronić się przed wyrafinowanymi i agresywnymi cyberatakami.

 

– GravityZone Elite Security z szybkością, dokładnością, przy niskich kosztach administracyjnych i minimalnym obciążeniu systemu chroni przedsiębiorstwa przed całym spektrum zaawansowanych zagrożeń cybernetycznych. To rozwiązanie nowej generacji eliminuje potrzebę uruchamiania wielu rozwiązań bezpieczeństwa punktów końcowych na jednej maszynie. Łączy w sobie kontrole zapobiegawcze, wielostopniowe techniki wykrywania bez sygnatur oraz automatyczną odpowiedź na jednej platformie.

>Szczegóły<

 

Główne Cechy Bitdefender Elite Security

HyperDetect

  • Dzięki sprawdzonym modelom uczenia maszynowego, zaawansowanej heurystyce i wykrywaniu behawioralnemu, ten moduł zabezpieczający z dużą dokładnością wykrywa najnowsze i najbardziej zaawansowane zagrożenia. Dzięki natychmiastowym działaniom, takim jak blokowanie podejrzanych plików przed ich wykonaniem, HyperDetect zapobiega również wykrytym zagrożeniom powodującym uszkodzenia sieci.

W GravityZone Elite włącz i skonfiguruj moduł HyperDetect za pomocą polityki, użyj poszczególnych zgłoszeń i raportów, aby poznać wykryte zagrożenia i podjąć natychmiastowe działania.

HyperDetect pokazuje w specjalnym raporcie ataki typu file-less, włącznie z procesem, którego dotyczy problem oraz złośliwym wierszem poleceń.

 

Analizator Sandbox dla Punktów Końcowych

  • Wykonując automatyczną, dogłębną analizę podejrzanych plików w izolowanym, opartym na chmurze sandboxie, zapewnia lepszy wgląd w zachowania zagrożeń. Działający w trybie monitorowania lub blokowania Analizator Sandbox jest skutecznym narzędziem umożliwiającym zbadanie zagrożeń i ochronę Twojej sieci.

Możesz uruchomić Analizator Sandbox poprzez politykę, następnie przesyłać pliki do analizy i korzystać z dedykowanych raportów, które szczegółowo opisują zachowanie zagrożeń.

 

Kontrola Aplikacji

  • Potężny i elastyczny moduł ochrony, który identyfikuje i uniemożliwia instalowanie i uruchamianie niepożądanych, niezaufanych lub złośliwych aplikacji, zapobiega atakom typu zero-day i zwiększa bezpieczeństwo bez wpływu na wydajność. Zapewnia łatwe zarządzanie wykrytymi aplikacjami z Magazynu Aplikacji i wdrażanie polityki białej listy aplikacji z sekcji Kontroli Aplikacji na stronie Polityk.

Bitdefender GravityZone Elite Security on-premise

 

Uwaga:

GravityZone Elite (wersja on-premises) jest kompatybilna z Hypervisor Introspection (HVI)

i Pełnym Szyfrowaniem Dysku (Full Disc Encryption). Te moduły mogą być dostępne dla Twojego rozwiązania GravityZone z oddzielnymi kluczami licencyjnymi.

 

 

 

Rób swoje, jesteś chroniony.

Informację można dowolnie wykorzystać podając markę Bitdefender jako źródło.

Marken Systemy Antywirusowe – oficjalny przedstawiciel marki Bitdefender w Polsce.

 

Comments

comments

Pin It